Kosár (0)
Kosár tartalma
Az ön kosara jelenleg üres.
Fiók
Információ
Információ
Üdvözöljük webáruházunkban!
Keressen 34 936 termék között

Felhasználói fiók

Regisztráljon webáruházunkban, hogy a vásárlás még egyszerűbb legyen! Korábbi rendelések nyomonkövetése, egyszerűbb vásárlási folyamat. Regisztráció

Házhozszállítás

Rendeljen tőlünk az ország bármely pontjáról! Kiszállítás egységesen 1600 Ft-ért!

Ha Ön szegedi, átveheti rendelését belvárosi üzletünkben! Címünk: Szeged, Mérey u. 12. Tel.: 06(62)486-486

Akciók

Oldalainkon számos informatikai árut akciós áron kínálunk! Keresse az Akció logót és vigye el még olcsóbban a terméket!

Főoldal > HÁLÓZATI ESZKÖZ > Switch > Switch kiegészítők > MIKROTIK SFP Module - S-3553LC20D - 1250Mbit/s, LC, 20Km...

MIKROTIK SFP Module - S-3553LC20D - 1250Mbit/s, LC, 20Km, Single-mode (mono módus) 2 db/csomag

Cikkszám: S-3553LC20D

Garancia: 1 év

A Pc-BoX webáruházában az ország bármely pontjáról vásárolhat! A házhozszállítás, egységesen 1600 Ft az ország bármely pontjára. Megrendelését átveheti személyesen, szegedi üzletünkben: 6722 Szeged, Mérey u. 12. Tel.: 06(62)486-486

Tegye fel kérdését a termékről


MIKROTIK SFP Module - S-3553LC20D - 1250Mbit/s, LC, 20Km, Single-mode...
Bruttó ár: 24 582 Ft
(nettó: 19 356 Ft)
A termék nem elérhető

Jelenleg a termék nincs készleten és elképzelhető, hogy a beszerzése hosszabb időt vesz igénybe. Kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot a mailbox@pc-box.hu e-mail címen!

Hasonló termékek a(z) Switch kiegészítők kategóriából

Számítástechnikai webáruház Szeged - Pc-Box Kft.

© PC-BoX Kft. 1987 - 2020

A feltüntett árak csak tájékoztató jellegűek, nem minősülnek ajánlattételnek. A képek csak illusztrációk.

Lap tetejére