Kosár (0)
Kosár tartalma
Az ön kosara jelenleg üres.
Fiók
Információ
Információ
Üdvözöljük webáruházunkban!
Keressen 38 263 termék között

Felhasználói fiók

Regisztráljon webáruházunkban, hogy a vásárlás még egyszerűbb legyen! Korábbi rendelések nyomonkövetése, egyszerűbb vásárlási folyamat. Regisztráció

Házhozszállítás

Rendeljen tőlünk az ország bármely pontjáról! Kiszállítás egységesen 1600 Ft-ért!

Ha Ön szegedi, átveheti rendelését belvárosi üzletünkben! Címünk: Szeged, Mérey u. 12. Tel.: 06(62)486-486

Akciók

Oldalainkon számos informatikai árut akciós áron kínálunk! Keresse az Akció logót és vigye el még olcsóbban a terméket!

Főoldal > HÁLÓZATI ESZKÖZ > Switch > Switch kiegészítők > Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm...

Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack

Cikkszám: UF-MM-1G

Garancia: 1 év

A Pc-BoX webáruházában az ország bármely pontjáról vásárolhat! A házhozszállítás, egységesen 1600 Ft az ország bármely pontjára. Megrendelését átveheti személyesen, szegedi üzletünkben: 6722 Szeged, Mérey u. 12. Tel.: 06(62)486-486

Tegye fel kérdését a termékről


Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m -...
Bruttó ár: 7 620 Ft
(nettó: 6 000 Ft)
Átvehető: 1-2 munkanap
Elérhető: 1 db
Kosárba rakom
A feltüntett árak és készletinformációk csak tájékoztató jellegűek, és írásos visszaigazolás esetén érvényesek. A termékeket külső raktárból szállítjuk az írásos visszaigazolást követően.

Hasonló termékek a(z) Switch kiegészítők kategóriából

Számítástechnikai webáruház Szeged - Pc-Box Kft.

© PC-BoX Kft. 1987 - 2019

A feltüntett árak csak tájékoztató jellegűek, nem minősülnek ajánlattételnek. A képek csak illusztrációk.

Lap tetejére